Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji, ozonowania (wraz ze sprzątaniem pom. po zgonach) w bud. mieszkalnych, użytkowych i siedzibach administ. przez ZGN Praga–Południe
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117987
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117987/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-24 14:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bacdf970-4887-43fb-90a2-1fbd87231c9f
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117987 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji, ozonowania (wraz ze sprzątaniem pom. po zgonach) w bud. mieszkalnych, użytkowych i siedzibach administ. przez ZGN Praga–Południe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji, ozonowania (wraz ze sprzątaniem pom. po zgonach) w bud. mieszkalnych, użytkowych i siedzibach administ. przez ZGN Praga–Południe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bacdf970-4887-43fb-90a2-1fbd87231c9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117987
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027595/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.47 Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji oraz ozonowania (wraz z kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń po zgonach)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00043840
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/U/87/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji oraz ozonowania (wraz z kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń po zgonach) w budynkach mieszkalnych, użytkowych i siedzibach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje min.
1) dezynfekcję z dezynsekcją:
a) w budynkach mieszkalnych, siedzibach oraz w budynkach i lokalach użytkowych,
b) w pustostanach lokali mieszkalnych i użytkowych,
c) miejsc aktywności ruchowej (place zabaw, siłownie) i elementów małej architektury,
2) deratyzację w budynkach mieszkalnych, siedzibach oraz w budynkach i lokalach użytkowych oraz w ich otoczeniu,
3) dezodoryzację lub ozonowanie (wraz z kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń po zgonach) pustostanów po opuszczeniu lokalu mieszkalnego lub po zmarłych,
4) likwidację z terenów przyległych szkodników nietypowych tj. gniazd os, szerszeni, siedlisk szczurów, kun itp.
5) ozonowanie kompleksowe budynku,
6) sprzątanie zanieczyszczeń spowodowanych przez ptaki na strychach, balkonach, w pustostanach i częściach wspólnych budynków wraz z utylizacją martwych ptaków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90921000-9 - Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90922000-6 - Usługi zwalczania szkodników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99977,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241181,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99977,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIF-PAF S.C. Wojciech Opłocki, Mirosław Ciepieniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 951-112-47-94
7.3.3) Ulica: ul. Malej Łąki 74/25
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |