Modernizacja i przebudowa budynku Szkoły w Janowicach oraz zakup autobusu szkolnego
Gmina Słaboszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00003908
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00003908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-03 10:35
- Lokalizacja
- Słaboszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1eb11d9-5c47-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6591222510
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00003908 z dnia 2024-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa budynku Szkoły w Janowicach oraz zakup autobusu szkolnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słaboszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słaboszów 57
1.5.2.) Miejscowość: Słaboszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-218
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41/3847900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slaboszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaboszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaslaboszow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i przebudowa budynku Szkoły w Janowicach oraz zakup autobusu szkolnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1eb11d9-5c47-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00003908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00103519/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja i przebudowa Szkoły Podstawowej w Janowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413424
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚI.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 318300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół Budynku Szkoły w Janowicach w ramach zadania Modernizacja i przebudowa budynku Szkoły w Janowicach oraz zakup autobusu szkolnego.
Zagospodarowanie terenu wokół Budynku Szkoły w Janowicach
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie celowej dokumentacji projektowej wielobranżowej, wraz z uzyskaniem wymaganych prawem sprawdzeń, uzgodnień, pozwoleń itp., ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenia we właściwym organie administracji, oraz wykonanie robót budowlanych wskazanych w tej dokumentacji.
Zakres robót obejmuje:
- Instalacja kan. sanitarnej z rur PVC ułożonych na głęb. do 3,0 m na podłożu z piasku, w wykopie nieumocnionym. Wykonanie próby szczelności kanału. Zasypka wykopu ręczna warstwą piasku grub. 30 cm, a następnie ziemią z wykopu. Ręczne rozplantowanie nadmiaru ziemi.
Przyłącze - o średnicy 160 mm.,
- Odprowadzenie ścieków deszczowych z parkingu z łapaczami piaski, olejów i smarów; z rur PVC ułożonych na głęb. do 3,0 m, na podłożu z piasku, w wykopie nieumocnionym. Wykonanie próby szczelności kanału. Zasypka wykopu ręczna warstwą piasku grub. 30 cm, a następnie ziemią z wykopu. Rury o średnicy 160mm.,
- Zewn. instalacja kan. deszczowej z rur PVC o śr. 110mm ze studzienkami rewizyjnymi o śr. 60mm
- Linia oświetleniowa na terenie własnym wraz z 16 lampami typu LED o wys. 4m.,
- Chodniki z kostki bet. o gr. 6 cm, bezfazowej, na podsypce cem. - piaskowej o gr. 5cm i piasku.
- Drogi wewnętrzne z kostki betonowej o gr. 8cm na podbudowie z kruszyw mineralnych i piasku wraz z krawężnikami,
- Parkingi z kostki betonowej o gr. 8cm na podbudowie z kruszyw mineralnych i piasku,
- Tereny zielone; trawnik na podłożu próchnicznym o gr. 10cm w pasie 3m wokół terenu inwestycji,
- Ogrodzenie terenu; stalowe z drutu o śr. 4,2mm, systemowe o wys. 1,5m z 1 furtką o szer. 1m.,
- Poszerzenie skarpy o 2m, piasek/żwir ubity.
Załączony Program Funkcjonalno – Użytkowy dotyczący przedmiotowego zamówienia zawiera szerszy zakres niż objęty przedmiotem niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny i realizacji zakresu określonego w przedmiarze robót:
• LP. I. – Zagospodarowanie terenu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359467,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359467,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU „MAJA” Krzysztof Gola
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 290135465
7.3.3) Ulica: Słaboszów 72
7.3.4) Miejscowość: Słaboszów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-218
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359467,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |