Sprzątanie pasów drogowych, ścieżek rowerowych i terenów, opróżnianiu koszy ulicznych w Mieście Podkowa Leśna w 2025 r.
Miasto Podkowa Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00118203
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00118203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-24 17:04
- Lokalizacja
- Podkowa Leśna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8118964a-7bee-442c-80ab-fe725994c154
- Identyfikator
- 5291809280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118203 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprzątanie pasów drogowych, ścieżek rowerowych i terenów, opróżnianiu koszy ulicznych w Mieście Podkowa Leśna w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Podkowa Leśna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 39/41
1.5.2.) Miejscowość: Podkowa Leśna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 759 21 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiasta@podkowalesna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkowalesna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podkowalesna.ezamawiajacy.pl/pn/podkowalesna/demand/193635/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzątanie pasów drogowych, ścieżek rowerowych i terenów, opróżnianiu koszy ulicznych w Mieście Podkowa Leśna w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8118964a-7bee-442c-80ab-fe725994c154
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028468/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Sprzątanie miasta - opróżnianie koszy ulicznych, sprzątanie pasów drogowych i ścieżek rowerowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sprzątanie pasów drogowych, ścieżek rowerowych i terenów, opróżnianiu koszy ulicznych w Mieście Podkowa Leśna w 2025 r.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sprzątaniu pasów drogowych, ścieżek rowerowych i terenów, opróżnianiu koszy ulicznych w Mieście Podkowa Leśna w 2025 roku, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym w treści Zaproszenia do składania ofert dodatkowych z dnia 17.02.2025 r. wpłynęła jedna oferta. Najniższa kwota zaproponowana przez wykonawcę wynosi 522.591,30 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 450.000,00 zł brutto i nie jest w stanie pokryć różnicy w kwotach, wynoszącej 72.591,30 zł brutto.| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |