Zorganizowanie grupowych mobilności edukacyjnych uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie w podziale na 2 części

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00118208
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00118208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-24 17:09
Lokalizacja
Golądkowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44fdabcb-c6e6-4079-84f2-3d89f5de27fe
Identyfikator
5681377233
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznegoUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

1 przyznane

"TOP PODRÓŻE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 1
205 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118208 z dnia 2025-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie grupowych mobilności edukacyjnych uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000861860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Golądkowo 41G

1.5.2.) Miejscowość: Golądkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsgoladkowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsgoladkowo.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44fdabcb-c6e6-4079-84f2-3d89f5de27fe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie grupowych mobilności edukacyjnych uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44fdabcb-c6e6-4079-84f2-3d89f5de27fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane jest ze środków pochodzących z programu ERASMUS+. Nr akredytacji: 2020-1-PL01-KA120-VET-095264. 1) Część 1 (Wyjazd nr 2) - nr projektu: 2023-1-PL01-KA121-VET-000131518; 2) Część 2 (Wyjazd nr 3) - nr projektu: 2024-1-PL01-KA121-VET-000205647.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091355

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.081.1.2023 (4)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w zakresie Części 1 (Wyjazd nr 2) polega na kompleksowej realizacji usługi obejmującej zapewnienie biletów lotniczych dla wszystkich uczestników z portu lotniczego w Warszawie oraz z Włoch (tj. w obie strony; lotnisko Warszawa - Modlin lub Warszawa-Okęcie), zapewnienie transportu z lotniska we Włoszech do miejsc zakwaterowania, zakwaterowanie, wyżywienie, organizację praktyk oraz realizację programu kulturalnego, zapewnienie biletów komunikacji miejskiej. Usługą objętych będzie 30 uczestników (28 uczestników oraz 2 opiekunów).

4.5.3.) Główny kod CPV: 55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 134811,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w zakresie Części 2 (Wyjazd nr 3) polega na kompleksowej realizacji usługi obejmującej zapewnienie biletów lotniczych dla wszystkich uczestników z portu lotniczego w Warszawie oraz z Włoch (tj. w obie strony; lotnisko Warszawa - Modlin lub Warszawa-Okęcie), zapewnienie transportu z lotniska we Włoszech do miejsc zakwaterowania, zakwaterowanie, wyżywienie, organizację praktyk oraz realizację programu kulturalnego, zapewnienie biletów komunikacji miejskiej. Usługą objętych będzie 32 uczestników (30 uczestników oraz 2 opiekunów)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 143799,10 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie Części 1 (Wyjazd nr 2), gdyż Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie prawne:
Przedmiotowe postępowanie w zakresie Części 1 (Wyjazd nr 2) zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp zgodnie, z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne:
Pismem z dnia 14.02.2025 r. Zamawiający poinformował, że oferta Wykonawcy - Top Podróże Sp. z o. o., Plac Zwycięstwa 1, 70-233 Szczecin została wybrana jako najkorzystniejsza w zakresie Części 1 niniejszego postępowaniu. Wykonawca w dniu 21.02.2025 r. drogą elektroniczną wskazał Zamawiającemu, że odstępuje od podpisania umowy w zakresie Części 1.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 286304,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Top Podróże Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364648420

7.3.3) Ulica: Plac Zwycięstwa 1

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-233

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: w zakresie Części 2 (Wyjazd nr 3) zamówienie będzie realizowane w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, w okresie od 16.03.2025 r. do 27.04.2025 r.
Czas trwania wyjazdu wynosi 13 dni jeśli powrót jest w sobotę lub 14 dni jeśli powrót jest w niedzielę, w tym:
1) zakwaterowanie i wyżywienie, w uzgodnionym z Zamawiającym, terminie od 16.03.2025 r. do 27.04.2025 r.
2) organizacja praktyk od poniedziałku do piątku (łącznie 10 dni).
2025-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi