Rozbudowa bazy turystycznej poprzez dostawę oraz montaż dwóch altan biesiadnych wraz z paleniskiem.

Gmina Malczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00005019
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00005019/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-03 12:25
Lokalizacja
Malczyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05eec80a-5c5e-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9131501629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty ciesielskieWykonywanie pokryć dachowychRoboty drogoweWznoszenie ogrodzeńRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00005019 z dnia 2024-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa bazy turystycznej poprzez dostawę oraz montaż dwóch altan biesiadnych wraz z paleniskiem.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Malczyce

1.3.) Oddział zamawiającego: Malczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935023

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 15

1.5.2.) Miejscowość: Malczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-320

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@malczyce.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.malczyce.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.malczyce.wroc.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa bazy turystycznej poprzez dostawę oraz montaż dwóch altan biesiadnych wraz z paleniskiem.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05eec80a-5c5e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00005019

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00104766/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa bazy turystycznej poprzez dostawę oraz montaż dwóch altan biesiadnych wraz z paleniskiem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416870

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.272.1.09.2023.W

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa małej infrastruktury turystycznej na działce nr 11/3 w Malczycach poprzez dostawę oraz montaż dwóch altan biesiadnych wraz z wykonaniem podłoża, przygotowaniem terenu, paleniska oraz muru oporowego.
2. Szczegółowe informacje znajdują się w projekcie technicznym.
3. Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia (w tym. m.in. warunki wykonywania robót, warunki płatności, warunki dot. odbiorów, podwykonawców) został określony w SWZ i pozostałej dokumentacji technicznej oraz w projektowanych postanowieniach umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45233140-2 - Roboty drogowe

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 187 500,00 zł
brutto.
W terminie przewidzianym na składanie ofert złożono następującą ofertę: DOMY PLUS Sp. z o. o. ,ul.
Wojnowska 2, 55-002 Łany, cena: 328 410,00 zł.
Cena jedynej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej
oferty.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę,
którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328410 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328410 PLN

2024-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane