"Budowa przejść dla pieszych, chodników i kanału technologicznego poprzez przebudowę ulicy św. Floriana i ul. Leśnej w Hopowie"
GMINA SOMONINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00005739
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00005739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-03 13:36
- Lokalizacja
- Somonino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a626a84a-9da5-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 5891031191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00005739 z dnia 2024-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa przejść dla pieszych, chodników i kanału technologicznego poprzez przebudowę ulicy św. Floriana i ul. Leśnej w Hopowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOMONINO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675008
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ceynowy 21
1.5.2.) Miejscowość: Somonino
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-314
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@somonino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.somonino.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa przejść dla pieszych, chodników i kanału technologicznego poprzez przebudowę ulicy św. Floriana i ul. Leśnej w Hopowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a626a84a-9da5-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00005739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044180/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 "Budowa przejść dla pieszych, chodników i kanału technologicznego poprzez przebudowę ulicy św. Floriana i ul. Leśnej w Hopowie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt. 2 Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli:
-w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5.
W postępowaniu Nr ref.: W3.271.1.15.2023.JB, została złożona jedna oferta i odrzucono tę ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-49979ef7-7ca7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W3.271.1.19.2023.JB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinków drogi gminnej ul. św. Floriana i ul. Leśnej w miejscowości Hopowo. Przebudowa polegać będzie na budowie chodników, zjazdów, remoncie odcinków jezdni o nawierzchni asfaltowej, budowie jednego wyniesionego przejść dla pieszych, wyznaczeniem drugiego przejścia wraz z budowa instalacji oświetlenia przejść, budową kanału technologicznego oraz wykonaniem przydrożnych rowów odparowujących.
W ramach zadania wchodzi również wykonanie i montaż 1 tablicy informacyjnej zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji.
Szczegółowy zakres prac uwzględnia dokumentacja budowlana stanowiąca załącznik nr 7 do Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane „SZELBRUK” Piotr Szela
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589 191 55 53
7.3.3) Ulica: Mirachowska 66
7.3.4) Miejscowość: Sierakowice
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 655000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |