"Zakup diagnostycznego sprzętu medycznego na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o."
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00006947
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-03 23:21
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do monitorowania czynności sercaUrządzenia medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneZestawy diagnostyczneUrządzenia do elektrokardiografii
Wykonawcy
4 przyznane
SI-CURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
80 520 PLNSI-CURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
80 520 PLNSI-CURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
80 520 PLNSI-CURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
80 520 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.