Zakup i dostawa wyposażenia sali ćwiczeń i egzaminów w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie BCU w dziedzinie przetwórstwa mięsa w ZSCKR w Sokołowie Podl.” jego montaż oraz przeszkolenie

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W SOKOŁOWIE PODLASKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00118541
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00118541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-25 08:56
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-087bbcb4-c37c-427b-ac52-06932940c95c
Identyfikator
8231155511
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweElektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymiUrządzenia do gotowania używane w gospodarstwie domowymMaszyny do krojenia żywnościMaszyny do przetwarzania żywnościPiece kuchenne, suszarki do produktów rolnych oraz urządzenia do gotowania lub podgrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA T. BIAŁOWĄS I Z. BIELECKIKwidzyn, PL · lot 0
224 329,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118541 z dnia 2025-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyposażenia sali ćwiczeń i egzaminów w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie BCU w dziedzinie przetwórstwa mięsa w ZSCKR w Sokołowie Podl.” jego montaż oraz przeszkolenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W SOKOŁOWIE PODLASKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095667

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Oleksiaka Wichury 3

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 21 37

1.5.8.) Numer faksu: 25 787 21 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrsokolow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zs2.sokolowpodl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-087bbcb4-c37c-427b-ac52-06932940c95c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa wyposażenia sali ćwiczeń i egzaminów w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie BCU w dziedzinie przetwórstwa mięsa w ZSCKR w Sokołowie Podl.” jego montaż oraz przeszkolenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-087bbcb4-c37c-427b-ac52-06932940c95c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084584/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa wyposażenia sali ćwiczeń i egzaminów w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie BCU w dziedzinie przetwórstwa mięsa w ZSCKR w Sokołowie Podl.” jego montaż i przeszkolenie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.0841.01.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 182382,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

SWZ rozdz. IV Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi

39721100-3 - Urządzenia do gotowania używane w gospodarstwie domowym

42215100-7 - Maszyny do krojenia żywności

42215200-8 - Maszyny do przetwarzania żywności

42214000-9 - Piece kuchenne, suszarki do produktów rolnych oraz urządzenia do gotowania lub podgrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182382,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 412021,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182382,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BMS sp.j. Z. Bielecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 170324452

7.3.3) Ulica: Staszica

7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 82-500

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224329,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30
2025-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy