Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Czerwin wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00118643
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00118643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-25 09:17
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f79730dc-d2ad-4170-81f1-06770ccf0777
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118643 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Czerwin wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f79730dc-d2ad-4170-81f1-06770ccf07771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Czerwin wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f79730dc-d2ad-4170-81f1-06770ccf0777
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00069305/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Czerwin wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Priorytet II: Zaawansowane uslugi cyfrowe, działanie 2.2. - wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa fundusze europejskie na rozwój cufrowy 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069999
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DRG.271.8.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Szkolenie specjalistyczne z wdrażanych w ramach zamówienia rozwiązań;
2) 2xzarządzalne urządzenia sieciowe;
3) 1xserwer fizyczny;
4) 1xmacierz dyskowa
5) 2xlicencje serwerowe (różne rodzaje) dotyczących systemów operacyjnych lub oprogramowania bezpieczeństwa (licencje)
6) 1xzasilanie awaryjne w postaci agregatu prądotwórczego
Miejscem wykonania zamówienia jest Urząd Gminy Czerwin, Plac Tysiąclecia 1, 07-407 Czerwin.
Dostarczone wyposażenie musi być ze sobą w pełni kompatybilne.
Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła.
Dostarczone wyposażenie musi być objęte co najmniej 24 miesięczną gwarancją, chyba że w ofercie wskazano inny okres.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31120000-3 - Generatory
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48822000-6 - Serwery komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: S3S Sp. z o.o.ul. Żółwia 22 lok. 73, 01-927 Warszawa – z ceną brutto 355 470,00 zł. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 340 956,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinalizowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |