Sukcesywny zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu do 31.12.2024 r.

Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00009096
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-04 11:53
Lokalizacja
Rzekuń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7581958115
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty drobioweProdukty z ziaren zbóżMąka zbożowa lub roślinna i podobne produktyRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa mrożoneOwoce, warzywa i podobne produktyRośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwaWarzywa, owoce i orzechy

Wykonawcy

7 przyznanych

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW I AGNIESZKA PONICHTERABiałebłoto Kobyla 1 A, PL
31 160 PLN
ANNA JARNUTOWSKARzekuń, PL
94 770 PLN
PIB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGołymin – Ośrodek, PL
107 783,09 PLN
ANNA JARNUTOWSKARzekuń, PL
81 138,54 PLN
MORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
52 626 PLN
MORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
12 126 PLN
ANNA JARNUTOWSKARzekuń, PL
161 670 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.