Budowa potrójnej kancelarii dla leśnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Herby

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00009358
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00009358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-04 12:19
Lokalizacja
Herby, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eda9e69f-8914-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
5750008907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00009358 z dnia 2024-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa potrójnej kancelarii dla leśnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Herby

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150026629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubliniecka 6

1.5.2.) Miejscowość: Herby

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-284

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: herby@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://herby.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/49691/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa potrójnej kancelarii dla leśnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda9e69f-8914-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00009358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00201528/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kancelarii potrójnej dla lesnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00505141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1137967,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa potrójnej kancelarii dla leśnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice”.
Zadanie obejmuje budowę budynku kancelarii leśnej w technologii tradycyjnej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce nr 636/26 i 637/26 obręb Kochanowice gm. Kochanowice.
1) Zakres prac obejmuje wykonania robót budowlanych tj.:
• budowę budynku jednokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego, kancelarii leśnictw, w technologii tradycyjnej, dach dwuspadowy z dźwigarów kratownicowych, kryty blachą powlekaną w formie blachodachówki wraz z pracami wykończeniowymi – pod klucz;
• budowę przyłączy: elektroenergetycznego, wodociągowego, deszczowego,
• budowę instalacji: sanitarnej, wodociągowej, ogrzewania elektrycznego, wentylacji mechanicznej, elektroenergetycznej i oświetleniowej, uziemiającej i odgromowej, teletechnicznej, przeciwwłamaniowego systemu alarmowego;
• w ramach infrastruktury towarzyszącej należy wykonać zjazd z drogi publicznej, drogę wewnętrzną, dziewięć miejsc postojowych (w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej), dojścia do budynku, plac na pojemnik z odpadami;
• sporządzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i przedłożenie Zamawiającemu świadectwa charakterystyki energetycznej w formie papierowej, opatrzonych numerem nadanym w centralnym rejestrze charakterystyki energetycznej budynków oraz podpisem osoby uprawnionej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę, jaką Nadleśnictwo Herby może przeznaczyć na realizację robót, przy czym oferty najtańszej o ponad 91 tys. zł brutto. Nadleśnictwo nie może zwiększyć tej kwoty ze względu na ograniczenia wynikające z wytycznych jednostki nadrzędnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1491462,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2100000,00 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nadleśnictwo Herby zamierza przeprowadzić kolejne postępowanie na budowę kancelarii potrójnej dla leśnictw Lisów, Lubockie i Kochanowice. Postępowanie zostanie przeprowadzone po dokonaniu zmian w projekcie. Przewidywany termin ogłoszenia to marzec 2024 r.
2024-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane