„Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Bystra-Sidzina”
Gmina Bystra-Sidzina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00118716
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00118716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-25 09:36
- Lokalizacja
- Bystra Podhalańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ec042d3-9d30-4aea-a7ea-1c17a6485965
- Identyfikator
- 5521570518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118716 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Bystra-Sidzina”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystra-Sidzina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892096
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bystra Podhalańska 373
1.5.2.) Miejscowość: Bystra Podhalańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-235
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@bystra-sidzina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bystra-sidzina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwbystra-sidzina.e-zp.finn.pl/procurements/35/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Bystra-Sidzina”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ec042d3-9d30-4aea-a7ea-1c17a6485965
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018483/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Plan ogólny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102418
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Bystra-Sidzina wraz z wszystkimi opracowaniami, które są niezbędne w procedurze tworzenia planu ogólnego, tj. w szczególności:
• projektu Planu Ogólnego, poprzedzonego opracowaniem niezbędnych analiz, prognoz i bilansów, o których mowa w ustawie z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, a ich wyniki powinny zostać przedstawione w postaci odrębnego dokumentu;
• uzasadnienia, o którym mowa w art. 13h ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, składającego się z części tekstowej i graficznej;
• danych przestrzennych dotyczących planu ogólnego, w tym dokumentujących sposób wyznaczenia obszaru uzupełnienia zabudowy;
• prognozy oddziaływania na środowisko Planu Ogólnego, spełniającej wymagania określone w ustawie z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko. Plan ogólny Gminy Bystra-Sidzina sporządza się dla obszaru w granicach administracyjnych Gminy Bystra-Sidzina z zachowaniem wymogów oraz procedury określonej w ustawie z dnia 27 marca 2003 r, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie sposobu przygotowania projektu planu ogólnego gminy oraz innych przepisach wykonawczych z uwzględnieniem uwag zgłaszanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji umowy i aktualnego orzecznictwa sądowego dotyczącego zagospodarowania przestrzennego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta odrzucona na podstawie art., 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, który stanowi: zamawiający odrzuca ofertę jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.W przedmiotowym postepowaniu do dnia 24.02.2025 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta: Tomasz Figlarski Architekt, ul. Gościnna 15, 30-698 Kraków. Zamawiający informuje, że oferta złożona przez Wykonawcę Tomasz Figlarski Architekt, ul. Gościnna 15, 30-698 Kraków, nie została sporządzona zgodnie z warunkami zamówienia określonymi przez Zamawiającego – tj. Wykonawca nie złożył dokumentów stanowiących ofertę, wobec czego oferta
złożona przez tego Wykonawcę została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |