"Usuwanie kolizji elektroenergetycznych oraz remonty i konserwacja instalacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta Leszna w 2024 roku"

Miasto Leszno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00009532
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00009532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-04 12:35
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e3694bb-82e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6972259898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznegoUsługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ BĄBELEKLeszno, PL · lot 0
220 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00009532 z dnia 2024-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Usuwanie kolizji elektroenergetycznych oraz remonty i konserwacja instalacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta Leszna w 2024 roku"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzd@leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Usuwanie kolizji elektroenergetycznych oraz remonty i konserwacja instalacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta Leszna w 2024 roku"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e3694bb-82e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00009532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060768/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Usuwanie kolizji elektroenergetycznych oraz remonty i konserwacja instalacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta Leszna w 2024 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00497010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usuwanie kolizji elektroenergetycznych oraz remonty i konserwacja instalacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta Leszna w okresie od momentu podpisania umowy do 31.12.2024 r.
2. Przedmiot zamówienia, obejmuje wykonanie w szczególności następujących prac: 1) usuwanie kolizji sieci i instalacji elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia występujących przy robotach realizowanych przez Miasto Leszno w pasach drogowych; 2) usuwanie awarii i remonty instalacji oświetlenia ulicznego będącego własnością Miasta Leszna; 3) konserwację instalacji oświetlenia ulicznego będącego własnością Miasta Leszna; 4) bieżące utrzymanie ulicznej sygnalizacji świetlnej w zakresie wymiany źródeł światła. 3. Realizacja przedmiotowego zamówienia publicznego będzie następowała poprzez zlecanie Wykonawcy, przez Zamawiającego, prac objętych przedmiotowym zamówieniem w miarę występujących w tym zakresie potrzeb. Zamawiający będzie każdorazowo określał zakres rzeczowy zlecanych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

50232200-2 - Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323683,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410066,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323683,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elektrobąbel Instalatorstwo Elektryczne Michał Bąbelek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971999156

7.3.3) Ulica: Leśna Osada 60

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ofertowa cena porównywalna zaoferowana przez Wykonawcę - Elektrobąbel Instalatorstwo Elektryczne Michał Bąbelek, została obliczona na podstawie wskaźników dobranych przez Zamawiającego, w celu uzyskania ceny porównywalnej złożonych przez Wykonawców ofert. Natomiast ze względu na charakter zamówienia (nie da się przewidzieć ilości awarii oświetlenia, lub wystąpienia kolizji elektroenergetycznych), faktyczne wynagrodzenie Wykonawcy zależne będzie od fizycznie wykonanych robót i rozliczane będzie kosztorysami powykonawczymi sporządzonymi przez Wykonawcę na podstawie obmiaru wykonanych robót przy zastosowaniu jednostkowych nakładów rzeczowych określonych w katalogach KNNR i KNR oraz cen jednostkowych, wysokości kosztów pośrednich i zysku, podanych przez Wykonawcę w ofercie. Umowa na realizację przedmiotowego zamówienia będzie realizowana do kwoty, jaką Zamawiający posiada w budżecie na rok 2024, tj. do kwoty 220 000,00 zł brutto.
2024-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane