Doposażenie SPZZOZ w Przasnyszu w urządzenia robotyczne do rehabilitacji w celu zwiększenia efektywności leczenia pacjentów.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZASNYSZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00009856
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-04 13:05
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7611333881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny ćwiczące wytrzymałość dolnej części ciałaMaszyny ćwiczące wytrzymałość dolnej i górnej części ciała
Wykonawcy
2 przyznane
'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
500 000 PLNMeden Inmed Sp. z o. o.Koszalin, PL
500 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.