Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy PSP Nr 12 w Stalowej Woli

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00118950
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00118950/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-25 10:38
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b38d19c-0add-4593-8953-7f271ad9f386
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118950 z dnia 2025-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy PSP Nr 12 w Stalowej Woli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: amazur@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b38d19c-0add-4593-8953-7f271ad9f386

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy PSP Nr 12 w Stalowej Woli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b38d19c-0add-4593-8953-7f271ad9f386

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118950

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.38.2025.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy PSP Nr 12 w Stalowej Woli

Dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – dofinansowanie zadania inwestycyjnego w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „ORLIK” 2023. Zaprojektowanie i wykonanie nowego zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku Orlik na terenie PSP Nr 12 w Stalowej Woli, wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną z uwzględnieniem kształtu i wielkości istniejącego zespołu szatniowo-sanitarnego oraz wymiarów wskazanych przez Zamawiającego w dokumentacji PFU

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie celem przeanalizowania i wprowadzenia nowych rozwiązań technologicznych, które będą odpowiadać na zmieniające się potrzeby Zamawiającego.
2025-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane