Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauki społeczne.
Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00118992
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00118992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-25 10:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec723b9c-54cc-496b-b799-056c823b59a0
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00118992 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauki społeczne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górczewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauki społeczne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec723b9c-54cc-496b-b799-056c823b59a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)”, nr FERS.01.08-IP.05-0001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062657
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r, poz. 1320 z późn. zm.) w trybie zamówienia z wolnej ręki, w związku z niewpłynięciem żadnej oferty w ramach uprzednio przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: IBE/52/2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IBE/01/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 23684,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przeprowadzenie pilotażu walidacji kompetencji społecznych na wybranych uczelniach za pomocą narzędzi walidacji przygotowanych na potrzeby realizacji tego zamówienia. Pilotaż obejmie kilka różnych przedmiotów reprezentujących różne dziedziny i dyscypliny naukowe, tak aby możliwe było zmapowanie tych dziedzin nauki pod kątem nauczania i walidacji
typowych, przekrojowych dla nich kompetencji społecznych (nauki humanistyczne, społeczne, medyczne, inżynieryjne,
ścisłe i przyrodnicze). Pilotaż będzie się składał z 5 części obejmujących wybrane dziedziny nauk:
- dziedzina nauk społecznych - 2 pilotaże (2 zamówienia)
- dziedzina nauk humanistycznych - 1 pilotaż (1 zamówienie)
- dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu - 1 pilotaż (1 zamówienie)
- dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych lub inżynieryjno-technicznych - 1 pilotaż (1 zamówienie)
Niniejsze zamówienie dotyczy części 2: dziedzina nauk społecznych - 1 pilotaż (1 zamówienie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uniwersytet SWPS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180197245
7.3.3) Ulica: ul. Chodakowska 31
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-815
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35362,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-01-30| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |