Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży budowlanej, w podziale na 3 części

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00011671
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-05 08:50
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6751000311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

Wykonawcy

3 przyznane

MAGDALENA LATKOKraków, PL
147 600 PLN
MAGDALENA LATKOKraków, PL
147 600 PLN
MAGDALENA LATKOKraków, PL
24 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.