Stała i kompleksowa obsługa prawna Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu.
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00011834
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-05 09:10
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
5 przyznanych
IWONA FURS-KOLASAPoznań, PL
262 728 PLNMARZENA BUCHOWIECKAPoznań, PL
265 089,6 PLNARTUR WALKOWIAKPoznań, PL
265 680 PLNIWONA TOMASZEWSKAPoznań, PL
262 728 PLNMICHAŁ DWORNICKIPoznań, PL
171 216 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.