Przebudowa boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00012038
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00012038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-05 09:34
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e991d4f6-7e17-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00012038 z dnia 2024-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e991d4f6-7e17-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00012038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045415/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół nr 1 Kozienicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00484650
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.50.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach.
1.1. W ramach zadania przewiduje się wykonanie remontu nawierzchni ze sztucznej trawy do piłki nożnej w zakresie:
1) Roboty rozbiórkowe, przygotowawcze:
a) zerwanie istniejącej nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z zawartymi w niej kruszywem i granulatem SBR,
b) demontaż bramek do piłki nożnej,
2) Roboty budowlane:
Wykonanie nawierzchni boiska do piłki nożnej ze sztucznej trawy na istniejącą podbudowę. W miejscach zniszczonych podczas demontażu trawy należy doprowadzić podbudowę do stanu pierwotnego. Remont warstwy ścieralnej istniejącej płyty zakłada:
a) Wyrównanie istniejącej podbudowy warstwą kruszywa łamanego alternatywnie mieszanką drobną granulowaną ze skał magmowych,
b) Rozłożenie warstwy trawy syntetycznej w kolorze zielonym na całej powierzchni boiska,
c) Obrobienie sztuczną trawą skrzynek maskujących kotwy gruntowe hali pneumatycznej,
d) Wykonanie fundamentów betonowych pod bramki,
e) Osadzenie nowych tulei do piłki nożnej
f) Ustawienie w gotowych otworach bramek do piłki nożnej,
g) Wykonanie linii boiskowych jako odtworzenie istniejących linii – linie do boiska do piłki nożnej wklejone w nawierzchnie .
3) Inne roboty towarzyszące:
a) Wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki,
b) Odtworzenie trawników – przygotowanie podłoża, obsianie trawą,
c) Prace porządkowe,
4) opracowanie dokumentacji powykonawczej,
5) zapewnienie w okresie gwarancji okresowej kontroli wykonanych robót,
2. Zakres robót określony w ust. 1 nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania i stawianych wymagań. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa i Szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ . Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1675000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3373404,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1675000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANSBUD Aneta Strzelczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121691987
7.3.4) Miejscowość: Wyborów 21A
7.3.5) Kod pocztowy: 26-902
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
montaż nawiezchni
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1675000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-30| 2024-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |