Roboty zabezpieczające w zakresie elewacji inwestycji pn. REALIZACJA OBIEKTU STADIONU MIEJSKIEGO W NOWYM SĄCZU przy ul. Kilińskiego.
Nowosądecka Infrastruktura Komunalna sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00012257
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00012257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-05 10:05
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad754997-95dd-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 7343581230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00012257 z dnia 2024-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty zabezpieczające w zakresie elewacji inwestycji pn. REALIZACJA OBIEKTU STADIONU MIEJSKIEGO W NOWYM SĄCZU przy ul. Kilińskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nowosądecka Infrastruktura Komunalna sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385887973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@nikns.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/nikns
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nikns1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty zabezpieczające w zakresie elewacji inwestycji pn. REALIZACJA OBIEKTU STADIONU MIEJSKIEGO W NOWYM SĄCZU przy ul. Kilińskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad754997-95dd-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00012257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00545106
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIK.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 535950,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania następujących prac elewacyjnych nowo wznoszonego Budynku A STADIONU MIEJSKIEGO W NOWYM SĄCZU przy ul. Kilińskiego 47 osiach B - E i 4-21 obejmujących:
a) Wykonanie rusztowania w ww. osiach.
b) Przygotowanie podłoża.
c) Przyklejenie płyt styropianowych gr. 20cm na ścianach.
d) Przyklejenie płyt z wełny gr. 5 i 12cm na ścianie z płyt OSB.
e) Zdyblowanie styropianu i wełny.
f) Wykonanie warstwy zbrojonej na styropianie i wełnie na ścianach.
g) Montaż narożników ochronnych.
h) Montaż profili kapinosowych.
i) Wykonanie obróbki attyki z blachy powlekanej i membrany EPDM RESITRIX SKW.
j) Wykonanie boni na ścianach B-E/21 -18 i B-E/4-7.
k) Zagruntowanie podłoża pod tynk w kolorze czarnym.
l) Wykonanie tynku cienkowarstwowego sylikonowego w kolorze czarnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy PZP, jako że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.Uzasadnienie faktyczne: Do terminu składania ofert wpłynęła 1 oferta, która podlega odrzuceniu w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679056,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 679056,01 PLN
| 2024-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |