Wykonanie robót budowlanych, polegających na modernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubieniu .

Ochotnicza Straż Pożarna w Lubieniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00012355
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00012355/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-05 10:17
Lokalizacja
Łęczyca, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4308ffba-8f9b-11ee-b55a-a22b2d7f700e
Identyfikator
7752017277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00012355 z dnia 2024-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych, polegających na modernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubieniu .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Lubieniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610409091

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubień 20A

1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 603-610-235

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: olpak@olpak.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaleczyca.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4308ffba-8f9b-11ee-b55a-a22b2d7f700e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie Pożytku Publicznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych, polegających na modernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubieniu .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4308ffba-8f9b-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00012355

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacja: „Człowiek i natura – modernizacja budynku OSP wraz z montażem domków dla pszczół i owadów” dofinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 20142020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00525614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 182512,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, w tym:
1) Roboty rozbiórkowe dotyczące zerwania pokrycia oraz deskowania połaci dachowej ,demontaż istniejących paneli sufitowych wraz ze stelażem w pomieszczeniu sali bankietowej, zbicie całości tynków wewnętrznych w pomieszczeniach kuchennych oraz technologicznie przyległych. Rozbiórkę w całości wszystkich posadzek ww pomieszczeń.
2) Roboty budowlane polegające na wykonaniu nowego pokrycia połaci dachowych wraz z izolacją oraz ociepleniem uzupełnieniem obróbek blacharskich. Wykonanie nowej podsufitki sufitowej na stelażu stalowym w istniejącej sali bankietowej. Wykonanie nowych posadzek wraz z izolacją i ociepleniem, projektowanych ścianek działowych oraz nadproży drzwiowych, naprawa oraz gruntowanie ścian istniejących bo zbiciu tynków. Wykonanie nowych tynków cem-wap. na całej powierzchni sufitów, nowych wewnętrznych instalacji wod-kan oraz instalacji elektrycznej , wykonanie przemysłowych kratek odpływowych. Wykładanie powierzchni ścian pełnej wysokości glazurą a posadzek terakotą ,wymiana oraz zakup i montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej w pomieszczeniach kuchni oraz technologicznie jej przyległych,

2. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy (pomocniczo wskazują rodzaj i zakres robót) i nie stanowią, opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca przy wycenie oferty może dowolnie modyfikować przedmiary robót.

Uwaga, w zakresie robót nie znajdują się roboty dotyczące instalacji centralnego ogrzewania, o których mowa w części opisowej dokumentacji projektowej (ogrzewanie podłogowe)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000 PLN

2024-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane