SUKCESYWNY ZAKUP I DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOZYWCZYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. E. SCZANIECKIEJ W PNIEWACH – 2024 ROK
Gmina Pniewy ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00013370
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-05 12:18
- Lokalizacja
- Pniewy, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7872083727
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Owoce, warzywa i podobne produktyZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieMięsoWarzywa świeże lub mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybMrożone produkty rybneŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneCukier i produkty pokrewneProdukty przemiału ziarnaMakaron niegotowanySólWody mineralneSoki owocowe i warzywnePieczywoPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieMlekoMleko i śmietanaMasło
Wykonawcy
5 przyznanych
JERZY CZERWIŃSKICzarnków, PL
102 146 PLNALLFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOSZALINIEKOSZALIN, PL
37 256,7 PLNWALKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrzebienisko, PL
37 256,7 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA SIERAKÓWSieraków, PL
90 508,62 PLNWALKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrzebienisko, PL
74 054,34 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.