Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu z podziałem na zadania (...)
MIASTO CHEŁMŻA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00014255
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-05 14:00
- Lokalizacja
- Chełmża, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792582481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne
Wykonawcy
4 przyznane
"GRIMA ARCHITEKTURA I KRAJOBRAZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
27 400 PLNPAWEŁ PYTLASIŃSKIWarszawa, PL
21 000 PLNPAWEŁ PYTLASIŃSKIWarszawa, PL
21 000 PLNPAWEŁ PYTLASIŃSKIWarszawa, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.