Dostawa infrastruktury dla użytkowników serwerów AI/ML
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00014936
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-06 14:18
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340125399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Infrastruktura sieciowa
Wykonawcy
3 przyznane
NET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
468 507 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
468 507 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
468 507 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.