Zakup i dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych autobusów minimum 20 osobowych przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, współfinansowanych ze środków PFRON
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ŚLĄSKI ODDZIAŁ REGIONALNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015038
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-07 16:34
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342303729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikoweAutobusy i autokaryPojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób
Wykonawcy
2 przyznane
ŁATWEAUTO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
404 670 PLNŁATWEAUTO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
404 670 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.