Ochrona mienia Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach ul. Sejneńska 84
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00119588
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00119588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-25 13:06
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4dbcb21a-5081-4234-917c-92c3046f2c08
- Identyfikator
- 8442349608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00119588 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona mienia Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach ul. Sejneńska 84
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200662077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sejneńska 84
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 87 – 567 57 32, 87 – 566 78 55
1.5.8.) Numer faksu: 87 – 565 99 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdiz.suwalki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4dbcb21a-5081-4234-917c-92c3046f2c081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona mienia Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach ul. Sejneńska 842.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dbcb21a-5081-4234-917c-92c3046f2c08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00119588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038888/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Ochrona mienia Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach ul. Sejneńska 84
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046722
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest ochrona i dozór mienia Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach, ul. Sejneńska 84. W zakres ochrony siedziby wchodzi ochrona budynków oraz terenu obiektu przy ul. Sejneńskiej 84.
2. Dodatkowo, Wykonawca zapewni funkcjonowanie patrolu interwencyjnego, której zadaniem będzie patrolowanie (na zlecenie Zamawiającego) szaletu miejskiego przy ul. Noniewicza 71A w Suwałkach oraz wsparcie ochrony obiektów (przy ul. Sejneńskiej 84 oraz ul. Noniewicza 71A) - na wezwanie dyżurującego pracownika ochrony, podczas wystąpienia sytuacji zagrożenia.
3. Ochrona obiektu przy ul. Sejneńskiej 84 w Suwałkach obejmuje wszystkie dni tygodnia łącznie z sobotami, niedzielami i świętami, dozór – posterunek jednoosobowy:
a) w dni robocze (od poniedziałku do piątku) - od godz. 15:00 do godz. 6:00 dnia następnego;
b) w soboty oraz dni wolne od pracy - całodobowo.
Do zakresu obowiązków Wykonawcy należy obchód całego obiektu.
4. Wymagania jakościowe głównych elementów przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uznaje, iż wszelkie wymagania jakościowe głównych elementów przedmiotu zamówienia odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia ujęte są w przedmiocie zamówienia. Usługa wskazana w opisie przedmiotu zamówienia może być realizowana przez większość podmiotów działających w danej branży. Zamawiający zakłada, że przedmiot zamówienia ma określone standardy jakościowe.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załączniku nr 5 (wzór umowy) do SWZ, w załączniku nr 6 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79713000-5 - Usługi strażnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 526105,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 710841,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 526105,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Ochrony Posejdon Andrzej Harasimczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5421631887
7.3.3) Ulica: Handlowa 7/114
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-399
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 526105,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |