Przebudowa dróg powiatowych na odcinku Kąkolewnica - Brzozowica Duża, droga nr 1202L od km 0+019 do km 4+4668, droga 1200L od km 0+000 do km 3+204 o łącznej długości 7,267 mb

POWIAT RADZYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00015492
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00015492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-08 09:16
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b058514a-9b54-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
5381608326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00015492 z dnia 2024-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych na odcinku Kąkolewnica - Brzozowica Duża, droga nr 1202L od km 0+019 do km 4+4668, droga 1200L od km 0+000 do km 3+204 o łącznej długości 7,267 mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RADZYŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237374

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ignacego Potockiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833527400

1.5.8.) Numer faksu: 833527402

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo.radzyn@pra.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatradzynski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg powiatowych na odcinku Kąkolewnica - Brzozowica Duża, droga nr 1202L od km 0+019 do km 4+4668, droga 1200L od km 0+000 do km 3+204 o łącznej długości 7,267 mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b058514a-9b54-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00015492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029351/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa dróg powiatowych na odcinku Kąkolewnica - Brzozowica Duża, droga nr 1202L od km 0+019 do km 4+4668, droga 1200L od km 0+000 do km 3+204 o łącznej długości 7,267 mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00556394

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.01.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa dróg powiatowych na odcinku Kąkolewnica - Brzozowica Duża, droga nr 1202L od km 0+019 do km 4+4668, droga 1200L od km 0+000 do km 3+204 o łącznej długości 7,267 mb
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi powiatowej Nr 1202 L od km 0+019 do km 4+668 oraz drogi powiatowej nr 1200L od km 0+000 do km 3+204 obejmująca poniższy zakres robót:
a)wykonanie obustronnych poszerzeń konstrukcji jezdni do szerokości 6,00m zgodnie z przekrojami poprzecznymi,
b)wykonanie frezowania – wcięcia na połączeniu jezdni projektowanej z jezdnią istniejącą,
c)przebudowa przepustów,
d)wykonanie koryta dla konstrukcji poszerzeń i chodników,
e)wykonanie warstw konstrukcyjnych chodników,
f)wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni,
g)ustawienie krawężników i obrzeży betonowych na ławach z oporem,
h)wykonanie nawierzchni chodników,
i)wykonanie zjazdów o nawierzchni brukowej, tłuczniowej i bitumicznej do granicy pasa drogowego,
j)budowa zatok autobusowych i parkingowych,
k)wykonanie warstwy wyrównawczej z kruszywa łamanego i z mieszanki mineralno-bitumicznej,
l)wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – bitumicznej na całym odcinku przebudowywanej drogi;
m)ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej na całym odcinku przebudowywanej drogi,
n)oczyszczenie istniejących rowów odwadniających,
o)wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 1,0 m i 0,5m,
p)wykonanie pobocza bitumicznego szer. 1,50m strona prawa,
11
q)wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu,
r)przestawienie kaplicy w m. Polskowola.
Parametry drogi:
-kategoria istniejącej drogi – droga powiatowa klasy Z, 1x2 pasy ruchu;
-prędkość projektowa - V = 80 km/h na odcinkach zamiejskich;
-prędkość projektowa - V = 50 km/h na odcinkach ulicznych;
-przyjęta kategoria ruchu – KR 2;
-nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego o szerokości 6,00 m;
-pobocze, wzmocnione mieszanką z kruszywa łamanego, niezwiązanego 0/31,5mm o szerokości 1,00 m;
-pobocze o nawierzchni bitumicznej o szerokości 1,50m, oraz opaska o szer.0,5m wzmocniona kruszywem łamanym, niezwiązanym 0/31,55m;
-szerokość chodnika (perony przystankowe) z kostki betonowej 2,0 m ;
-odwodnienie powierzchniowe oraz do rowów istniejących;
-zjazdy indywidualne do zabudowań o szerokości nawierzchni zmiennej nie więcej jak 6,00m, z kostki brukowej, zjazdy indywidualne do pól o szerokości 5,5 m, szerokości nawierzchni 4,00m w granicach pasa drogowego o nawierzchni tłuczniowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważniono postepowanie u udzielenie zamówienia ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane.
2024-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane