Dostawa warzyw i owoców do jednostek obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3 w roku 2024 w zestawieniu asortymentowo-ilościowym
Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015499
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 09:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1132976282
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Owoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
16 przyznanych
SYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
9460,8 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
14 321,2 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
17 863,37 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
14 321,2 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
21 155,16 PLNSYLWIA GAJEWSKAKręczki, PL
11 980,74 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.