Wykonanie dokumentacji energetycznej dla 24 jednostek podległych Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie dla projektu inwestycyjnego pn.: poprawienie efektywności budynku użyteczności publicznej.
Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015550
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 09:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251007278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi związane z budownictwemUsługi architektoniczne i podobneUsługi audytu
Wykonawcy
4 przyznane
IGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
22 500 PLNIGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
22 500 PLNIGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
27 500 PLNIGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
32 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.