Prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej oraz konsultacji dla klientów wskazanych przez MOPS w Gdyni z doświadczeniem uzależnienia w historii życia rodziny, w tym klientów po przebytej traumie.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015808
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:04
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5861212048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-CzepułkowskaGdynia, PL
25 050 PLNKarina Drewczyńska "Kolektyw terapeutyczny"Gdynia, PL
25 050 PLNPracownia Psychologiczna " Ty i Ja" Anna SuligowskaGdynia, PL
11 760 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.