Zimowe utrzymanie dróg chodników i placów obok obiektów użyteczności publicznej na terenie Gminy Chorkówka w sezonie zimowym: od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024 r.
GMINA CHORKÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015823
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:06
- Lokalizacja
- Chorkówka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842367402
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
10 przyznanych
MACIEJ ADAMCZYKNienaszów, PL
32 500 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
14 700 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
14 700 PLNANDRZEJ KUCIŃSKINienaszów 274, PL
16 700 PLNAndrzej Kuciński Firma Handlowo-Usługowa Na koloniiNienaszów, PL
45 500 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
29 400 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
33 390 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
33 390 PLNMieczysław Syrek Usługi Transportowo Sprzętowe i HandelPiotrówka, PL
33 390 PLNMIECZYSŁAW SYREKPiotrówka 61A, PL
29 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.