Usługa przewozu niesprawnych pojazdów przez Pomoc Drogową na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015864
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:13
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
EUROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowogród Bobrzański, PL
200 000 PLNMAREK CHUDZIKŻukowice, PL
200 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.