Adaptacja Budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach dla potrzeb BCU w ramach zad. In. pn.: Utworzenie i funkcjonowanie BCU w Pionkach – zad. dof. jest z KPOiZO

Powiat Radomski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00015932
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00015932/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-08 10:21
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0ee4315-5580-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
670223110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty muroweWykonywanie pokryć dachowychRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaTynkowanieKładzenie glazuryKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniElementy gotoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

P.H.U SYLWER Sylwester TrzosPionki, PL · lot 0
2 706 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00015932 z dnia 2024-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja Budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach dla potrzeb BCU w ramach zad. In. pn.: Utworzenie i funkcjonowanie BCU w Pionkach – zad. dof. jest z KPOiZO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@radompowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja Budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach dla potrzeb BCU w ramach zad. In. pn.: Utworzenie i funkcjonowanie BCU w Pionkach – zad. dof. jest z KPOiZO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0ee4315-5580-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00015932

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056564/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Adaptacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt dofinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00400489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.47.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest: Robota budowlana: Adaptacja budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Pionkach - zadanie dofinansowane jest z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

UWAGA:
„Adaptacja” rozumiana jest jako przebudowa części budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera projekt budowlany, przedmiar robót oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 9 do SWZ


2. Zamawiający określa następujące terminy realizacji Przedmiotu Umowy:
1) rozpoczęcia – data protokolarnego przekazania placu budowy – od dnia podpisania Umowy na realizację zadania
2) zakończenia robót budowlanych – 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy na realizację zadania jednak nie dłużej niż do 31.05.2024 r.
3) rozliczenia końcowego przedmiotu - 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy na realizację zadania jednak nie dłużej niż do 31.05.2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45262520-2 - Roboty murowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45223821-7 - Elementy gotowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2706000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3321000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2706000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U SYLWER Sylwester Trzos

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 812132304

7.3.3) Ulica: Czarna Wieś 21B

7.3.4) Miejscowość: Pionki

7.3.5) Kod pocztowy: 26-670

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2706000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-05-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamawiający określa następujące terminy realizacji Przedmiotu Umowy:
1) rozpoczęcia – data protokolarnego przekazania placu budowy – od dnia podpisania Umowy na realizację zadania
2) zakończenia robót budowlanych – 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy na realizację zadania jednak nie dłużej niż do 31.05.2024 r.
3) rozliczenia końcowego przedmiotu - 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy na realizację zadania jednak nie dłużej niż do 31.05.2024
2024-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane