Usługi personelu eksperymentu badawczego niezbędnego do rekrutacji uczestników
ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015971
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:28
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7831497917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradczeUsługi badawcze
Wykonawcy
4 przyznane
Indywidualna Praktyka lekarska Paweł MałeckiPoznań, PL
39 828,8 PLNMagdalena RatajczykPoznań, PL
39 828,8 PLNPrywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna Radosław RutkowskiKomorniki, PL
18 669,2 PLNUsługi pedagogiczno-terapeutyczne mgr Karolina JóźwiakSuchy Las, PL
13 690,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.