„Dostawy drobiu”
22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00015997
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:32
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393827791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drób
Wykonawcy
5 przyznanych
GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
229 687,5 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
229 687,5 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
229 687,5 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
229 687,5 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
229 687,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.