Wykonanie prac budowlanych w celu adaptacji pomieszczeń na potrzeby Pracowni Żywienia Pozajelitowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00016184
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00016184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-08 10:56
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0df78cc0-7d40-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00016184 z dnia 2024-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych w celu adaptacji pomieszczeń na potrzeby Pracowni Żywienia Pozajelitowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 45
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-736
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413671259
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: edyta.slowinska@wszzkielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0df78cc0-7d40-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych w celu adaptacji pomieszczeń na potrzeby Pracowni Żywienia Pozajelitowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0df78cc0-7d40-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00016184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00084766/32/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Wykonanie prac budowlanych w celu adaptacji pomieszczeń na potrzeby Pracowni Żywienia Pozajelitowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00479840
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ/220/2023/ESŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych związanych z przystosowaniem istniejących pomieszczeń znajdujących się na I piętrze budynku Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach przy ul. Grunwaldzkiej 45 dla potrzeb pracowni służącej do przygotowania żywienia pozajelitowego, zgodnie z dokumentacją zadania: dokumentacją projektową, STWiOR i przedmiarami stanowiącymi Załączniki nr 2a, 2b, 2c do SWZ, w szczególności wykonanie robót budowlanych w zakresie:
• roboty ogólnobudowlane - rozbiórki i demontaże, roboty murowe, okładziny ścienne, posadzki, sufity, stolarka,
• roboty budowlane instalacyjne - instalacje sanitarne, instalacje wentylacji mechanicznej, instalacje elektryczne i elektrotechniczne,
wraz z dostawą i montażem okien podawczych zgodnych ze specyfikacją techniczną stanowiącą Załącznik nr 2 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków technicznych.
Wyposażenie technologiczne nie jest przedmiotem niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązany jest wykonać niezbędne instalacje w celu możliwości późniejszego podłączenia wyposażenia technologicznego.
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach działając w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |