Budowa systemu odwodnienia ul. Św. Huberta w Nowym Brzesku - I etap.

Gmina Nowe Brzesko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00016346
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00016346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-08 11:16
Lokalizacja
Nowe Brzesko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f870659-636d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6821773870
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuPrzygotowanie terenu pod budowęBudowa obiektów inżynierii wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

AMG PROINVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄProszowice, PL · lot 0
814 210,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00016346 z dnia 2024-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa systemu odwodnienia ul. Św. Huberta w Nowym Brzesku - I etap.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Brzesko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556228

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 44

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Brzesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nowe-brzesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowe-brzesko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.nowe-brzesko.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa systemu odwodnienia ul. Św. Huberta w Nowym Brzesku - I etap.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f870659-636d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00016346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064573/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa systemu odwadniającego drogę gminną - ul. Św. Huberta w miejscowości Nowe Brzesko.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430335

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR-III.271.18.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych takich jak:
A. Kanał rurowy PP400 SN8 mb 23,1
B. Kanał rurowy PEHD DN800 SN8 - mb 32,0
C. Kanał rurowy PEHD DN1200 SN8 - mb 192,3 (całość wykopu należy odwieźć, nie ma zasypu gruntem rodzimym - cały zasyp piaskiem dowiezionym)
D. Przebudowa odcinka sieci wodociągowej żeliwnej DN150 na PE100 RC PN16 SDR11 fi 160x14,6 - mb 5,0
E. Kanał rurowy PP500 SN8 - mb 14,9
F. Rów odpływowy otwarty o przekroju prostokątnym - mb 58,5
G. Przepusty PP500 SN12 - mb 5,50 + 5,90 (szt. 2)
H. Wylot prefabrykowany żelbetowy kanału burzowego na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i ul. Podwale DN315 - szt. 1
I. Przebudowa przyłączy energetycznych kablowych
J. Przebudowa doziemnej i napowietrznej sieci teletechnicznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 834210,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1990140,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 834210,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMG PROINVEST SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821778755

7.3.3) Ulica: LEŚNA 12

7.3.4) Miejscowość: PROSZOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 32-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814210,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2024-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane