Ochrona nieruchomości zabudowanych, będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie - post. SZC.WOP.260.33.2023
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00016763
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-08 12:04
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi patrolowe
Wykonawcy
13 przyznanych
ELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
12 915 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
92 250 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
12 915 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
38 745 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
21 525 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
21 525 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
25 830 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
12 915 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.