Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania technologią NGS oraz odczynników do przygotowania bibliotek DNA kompatybilnych z aparatem MiniSeq (Illumina) wraz z analizą danych.
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00119892
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00119892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-25 14:07
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-969bd02e-dcc9-452a-a6f7-4818c7839af2
- Identyfikator
- 7781342057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00119892 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania technologią NGS oraz odczynników do przygotowania bibliotek DNA kompatybilnych z aparatem MiniSeq (Illumina) wraz z analizą danych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GARBARY 15
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-866
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAOPATRZENIE@WCO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wco.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania technologią NGS oraz odczynników do przygotowania bibliotek DNA kompatybilnych z aparatem MiniSeq (Illumina) wraz z analizą danych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-969bd02e-dcc9-452a-a6f7-4818c7839af2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00119892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021960/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Odczynniki do sekwencjonowania technologią NGS oraz odczynniki do przygotowania bibliotek DNA kompatybilnych z aparatem MiniSeq wraz z analizą danych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
uzasadnienie faktyczne: ANALITYK Ewa Kowalczyk (Partner Sprzedaży), posiadająca główne miejsce prowadzenia działalności pod adresem ul. Eugeniusza Romera 10 lok. B9, Warszawa, Mazowieckie, 02-784, Polska, jest wybranym, autoryzowanym i wyłącznym Partnerem Sprzedaży produktów Illumina Netherlands BV, posiadającą główne miejsce prowadzenia działalności pod adresem Steenoven 19, 5626 DK Eindhoven, Holandia.
Partner Sprzedaży jest odpowiedzialny za promocję produktów, szkolenia, serwis posprzedażowy, dystrybucję, ofertowanie, negocjacje oraz zawieranie umów na produkty marki Illumina na terytorium Polski.
uzasadnienie parwne art. 305 pkt 1 w zw. art 214 ust1 art.1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-7/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
odczynniki laboratoryjne
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANALITYK EWA KOWALCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511148731
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 713365,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |