Zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00119990
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00119990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-25 14:25
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a132669-2bed-47c8-99a8-80904c9b0997
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00119990 z dnia 2025-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wetertynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a132669-2bed-47c8-99a8-80904c9b0997
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00119990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta. Zamawiający ogłosił postępowanie w trybie podstawowym, zamieszczając ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2024/BZP 00455567/01. Postępowanie było ,prowadzone na platformie zakupowej https://piwet.ezamawiajacy.pl. Do dnia otwarcia ofert tj.do 8.11.2024 r do godz. 10:30 nie została złożona żadna oferta. Z uwagi na fakt, że
zamawiający nie zmienia warunków ustalonych w pierwotnym postępowaniu zastosowani trybu zamówienia z uwagi na wskazana powyżej przesłankę jest możliwe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-23/41/25/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
poz. 1 – Mikroskop Delta Optical Evolution 100 Trino Plan LED
Głowica trójokularowa obracana o 360°, Okulary szerokokątne: WF10x/20 mm (2 sztuki), Regulowany rozstaw źrenic: 55-75 mm. Planarno-achromatyczne soczewki: 4x, 10x, 40x, 100x (immersyjne, amortyzowane). Regulacja ostrości: Ruch zgrubny (śruba makrometryczna) i precyzyjny (śruba mikrometryczna, współosiowy). Kondensator jasnego pola typu Abbego z NA 1,25. Stół na preparaty z możliwością zamontowania 1 lub 2 preparatów; wymiary: 141mm x 132mm; Zakres ruchu XY: 75 mm x 50 mm. Oświetlenie: Diody LED 3W z regulacją natężenia. Zasilanie: 230 V AC (sieciowe)
wymagana ilość: 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Delta Optical Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222047012
7.3.3) Ulica: Piekna 1
7.3.4) Miejscowość: Nowe Osiny
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3149,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 dni
| 2025-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |