Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N Wlk. Tymawa – Łąkorz – Wawrowice na odcinku Wielka Tymawa - Łąkorz (etap 1)
Powiat Nowomiejski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00018832
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00018832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-09 08:22
- Lokalizacja
- Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6480947-7fb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8771460784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00018832 z dnia 2024-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N Wlk. Tymawa – Łąkorz – Wawrowice na odcinku Wielka Tymawa - Łąkorz (etap 1)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowomiejski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek1
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 564724220
1.5.8.) Numer faksu: 564724222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nowomiejski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-nowomiejski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6480947-7fb9-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N Wlk. Tymawa – Łąkorz – Wawrowice na odcinku Wielka Tymawa - Łąkorz (etap 1)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6480947-7fb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00018832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00009500/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1236N Wlk. Tymawa – Łąkorz – Wawrowice na odcinku Wielka Tymawa – Łąkorz (etap 1)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00488005
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GM.272.1.16.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12830450,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi powiatowej obejmuje w szczególności:
Odcinek od km 0+00 do km 3+890 oraz odcinek od km 8+155 do km 12+125 – przebudowa drogi, obejmująca następujące elementy:
- wzmocnienie nawierzchni poprzez ułożenie dwóch warstw z masy mineralno-bitumicznej
- poszerzenie jezdni poza terenem zabudowanym do 6 m z wykonaniem warstw konstrukcyjnych drogi na poszerzeniu na odc. od km 8+155 do 12+125
- przebudowę istniejącego chodnika w terenie zabudowanym w Suminie i budowa nowego chodnika w terenie zabudowanym w Łąkorzu
- regulację istniejących poboczy gruntowych o szerokości 1,00 m (ścinka miejsc zawyżonych i uzupełnienie miejsc zaniżonych)
- odwodnienie: poza terenem zabudowanym wody opadowe z jezdni poprzez spadki podłużne i poprzeczne będą odprowadzane powierzchniowo do istniejących odnawianych rowów przydrożnych infiltrujących, w terenie zabudowanym spływ wód opadowych do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej – planowana wymiana istniejących studni wpustów ulicznych wraz z wymianą istniejących przykanalików
- przebudowę i utwardzenie istniejących zjazdów w celu dostosowania ich niwelety do niwelety przebudowanej drogi
- czyszczenie i regulacja istniejących przepustów pod drogą, bez zmiany średnicy i lokalizacji
- odnowę oznakowania pionowego i wykonanie oznakowania poziomego
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a. Zakup i montaż tablicy informacyjnej (zgodnie z wymaganiami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych)
b. Obsługę geodezyjną
c. Dokumentację powykonawczą, na którą składa się przede wszystkim zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań i odbiorów robót objętych przedmiotem zamówienia, w tym inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13963124,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17169005,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13963124,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631014321
7.3.3) Ulica: ul. Nowa 49
7.3.4) Miejscowość: Palędzie
7.3.5) Kod pocztowy: 62-070
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawcy nie są jeszcze znani, a wykonają wszystkie roboty z wyłączeniem robót bitumicznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13963124,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |