Promocja Kielc przez drużynę Suzuki Korona Handball Kielce w rozgrywkach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2024/2025 oraz Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2025/2026 w 2025r.

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00120067
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00120067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-25 14:43
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f82e34ee-17d3-4d8a-86a2-18c7cc1b4461
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

KORONA HANDBALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00120067 z dnia 2025-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Kielc przez drużynę Suzuki Korona Handball Kielce w rozgrywkach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2024/2025 oraz Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2025/2026 w 2025r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sport@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja Kielc przez drużynę Suzuki Korona Handball Kielce w rozgrywkach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2024/2025 oraz Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2025/2026 w 2025r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f82e34ee-17d3-4d8a-86a2-18c7cc1b4461

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00120067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043379/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Promocja Miasta Kielce przez drużynę Suzuki Korona Handball Kielce uczestniczącą w rozgrywkach krajowych w dyscyplinie piłka ręczna kobiet

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce jako jedyna drużyna piłki ręcznej kobiet w Kielcach bierze udział w rozgrywkach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet . Jest to niewątpliwie olbrzymia szansa dla naszego miasta aby zawodniczki w ramach w/w rozgrywek krajowych w roku 2025 promowały nasze miasto na arenie krajowej. Sport jest jednym z podstawowych sposobów skutecznej reklamy i promocji, skierowanej do szerokiego grona publiczności (konsumentów) nastawionej głównie na rozrywkę dostarczającą pozytywnych bodźców emocjonalnych. Jest więc jedną z najlepszych form promowania znaków towarowych, nazw własnych, które identyfikują konsumentowi konkretną rzecz bądź miejsce. Zamawiający widząc możliwość promowania Kielc poprzez widowiska sportowe będące przedmiotem szerokiego zainteresowania mediów postanowił promować Kielce poprzez ww. drużynę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 246016,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja Miasta Kielce w związku z udziałem drużyny piłki ręcznej kobiet Suzuki Korona Handball Kielce w rozgrywkach krajowych Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2024/2025 oraz rozgrywkach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2025/2026 w 2025 roku

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Korona Handball Społka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591989762

7.3.3) Ulica: Krakowska 72

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-701

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-17 do 2025-12-14
2025-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi