Dostawa artykułów spożywczych – ryb dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2024 roku
Powiat Płocki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00019666
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-09 10:16
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7743227414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ryby przetworzone i konserwowaneRybyRóżne produkty spożywcze
Wykonawcy
8 przyznanych
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
29 231,9 PLNRAFAŁ PACIORKOWSKIBrochów, PL
21 217 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
15 468 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
71 574,5 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
8404 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
18 455 PLNRAFAŁ PACIORKOWSKIBrochów, PL
8844,65 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
28 281 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.