Remont drogi gminnej 140171K Przysieka - Przybysławice, w km od 0+000 do km 1+026 oraz w km od 1+260 do km 1+625, w miejscowości Przysieka, Gmina Kozłów

GMINA KOZŁÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00019771
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00019771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-09 10:27
Lokalizacja
Kozłów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-830fee19-69cf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6591174001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakładem Robót Drogowych DUKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowiny, PL · lot 0
833 940 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00019771 z dnia 2024-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 140171K Przysieka - Przybysławice, w km od 0+000 do km 1+026 oraz w km od 1+260 do km 1+625, w miejscowości Przysieka, Gmina Kozłów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZŁÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 60

1.5.2.) Miejscowość: Kozłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-241

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: (41) 38 41 067

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kozlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkozlow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kozlow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 140171K Przysieka - Przybysławice, w km od 0+000 do km 1+026 oraz w km od 1+260 do km 1+625, w miejscowości Przysieka, Gmina Kozłów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-830fee19-69cf-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00019771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049527/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej 140171K Przysieka - Przybysławice, w km od 0+000 do km 1+026 oraz w km od 1+260 do km 1+625, w miejscowości Przysieka, Gmina Kozłów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIG.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 951036,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont drogi gminnej 140171K Przysieka - Przybysławice, w km od 0+000 do km 1+026 oraz w km od 1+260 do km 1+625, w miejscowości Przysieka, Gmina Kozłów, w ramach której Wykonawca, w szczególności:
a. przywróci pierwotne parametry techniczne jezdni tj. równości podłużnej i poprzecznej, szorstkości i nośności poprzez:
 lokalne frezowanie nawierzchni z betonu asfaltowego,
 położenie warstwy profilującej betonu asfaltowego AC11w śr. gr. 3cm,
 położenie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S gr. 4cm.,
b. wykona remont pobocza o nawierzchni z betonu cementowego,
c. wykona remont istniejącego przepustu pod drogą w km 0+080 – fi 60cm, dł. 8mb,
d. wykona remont umocnienia rowów po stronie prawej w km 0+000 – 0+081 oraz lewej w km 0+000 – 0+075.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w:
a. Projekcie budowlano-wykonawczym (część opisowa i część rysunkowa),
b. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), z zastrzeżeniem, że:
 w przypadku uchylenia norm wskazanych w STWiOR Zamawiający dopuszcza stosowanie norm, które zastąpiły normy uchylone,
 postanowienia STWiOR stosuje się w zakresie, w którym nie są one sprzeczne z postanowieniami Projektu budowlanego lub SWZ z Załącznikami
c. przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 833940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1168500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 833940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659

7.3.3) Ulica: Zakładowa 17

7.3.4) Miejscowość: Nowiny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie części robót drogowych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 833940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot Umowy jest współfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2024-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane