Modernizacja drogi gminnej nr ew.560242K oraz nr ew.560249K klasy technicznej L w miejscowości Kłaj, gm. Kłaj
GMINA KŁAJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00019928
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00019928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-09 10:47
- Lokalizacja
- Kłaj, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ec2a37f-bf2b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 6831511752
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00019928 z dnia 2024-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr ew.560242K oraz nr ew.560249K klasy technicznej L w miejscowości Kłaj, gm. Kłaj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁAJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 655
1.5.2.) Miejscowość: Kłaj
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-015
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugk@klaj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.klaj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ec2a37f-bf2b-11ed-8261-62cbbe4d0ca41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej nr ew.560242K oraz nr ew.560249K klasy technicznej L w miejscowości Kłaj, gm. Kłaj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ec2a37f-bf2b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00019928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036320/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi gminnej nr ew.560242K oraz nr ew.560249K klasy technicznej L w miejscowości Kłaj, gm. Kłaj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00134831
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2409380,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na modernizacji dwóch dróg gminnych.
1. Modernizacja drogi gminnej nr ew. 560242K klasy technicznej L na dz. nr 521/1 w miejscowości Kłaj, ze szczególnym uwzględnieniem poszerzenia jezdni do szerokości 5,5 m oraz budową chodnika jednostronnego po stronie południowej z jednoczesną zabudową rowu drogowego i wykonaniem w jego miejscu kanału burzowego. Zakres inwestycji zawiera również montaż opraw oświetleniowych typu LED na linii oświetlenia ulicznego.
2. Modernizacja drogi gminnej nr ew. 560249K klasy technicznej L na dz. nr 812/3 w miejscowości Targowisko obejmująca poszerzenie jezdni do szerokości 5,5 m oraz budowę chodnika jednostronnego po stronie północnej z jednoczesną zabudową istniejącego rowu drogowego i wykonanie w jego miejscu odcinków kanalizacji burzowej. Ponadto zamontowane zostaną oprawy oświetleniowe typu LED na linii oświetlenia ulicznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i zatwierdzenia w formie decyzji uprawnionego organu projektu czasowej organizacji ruchu na cały okres wykonywania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233140-2 - Roboty drogowe
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2700699,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3947363,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2700699,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIESŁAW NOWAKOWSKI ZAKŁAD USŁUG ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH "AGROBUD"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821104100
7.3.3) Ulica: Piotrkowice Małe 97
7.3.4) Miejscowość: Koniusza
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2700699,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |