Promocja Miasta Sosnowca podczas imprezy: PEKAO S.A. PUCHAR POLSKI KOBIET 2025, która odbędzie się w terminie 23-25 stycznia 2025 roku.

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00120162
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00120162/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-25 15:04
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad2ec2f1-cf82-4b8c-876e-51a1b3b9ff8a
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKIWarszawa, PL · lot 0
176 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00120162 z dnia 2025-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Miasta Sosnowca podczas imprezy: PEKAO S.A. PUCHAR POLSKI KOBIET 2025, która odbędzie się w terminie 23-25 stycznia 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: v.blasiak@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja Miasta Sosnowca podczas imprezy: PEKAO S.A. PUCHAR POLSKI KOBIET 2025, która odbędzie się w terminie 23-25 stycznia 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad2ec2f1-cf82-4b8c-876e-51a1b3b9ff8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00120162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032849

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w związku z art. 214 ust. 1
pkt. 1 lit. b) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: 1)
dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn,
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów,
Polski Związek Koszykówki, który jest stroną umowy jest ogólnokrajowym związkiem sportowym z siedzibą w Warszawie,
działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadającym osobowość prawną, będącym jedynym prawnym
reprezentantem polskiej koszykówki w kraju i zagranicą.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.4.2025.VB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Sosnowca podczas imprezy: PEKAO S.A. PUCHAR POLSKI KOBIET 2025, która odbędzie się w terminie 23-25 stycznia 2025 roku.
2. Szczegółowe wymagania dotyczące świadczenia usługi zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polski Związek Koszykówki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:527-20-43-457

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-31
2025-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi