Przebudowa kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 i na terenie MOSiR w Mławie

MIASTO MŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00120163
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00120163/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-25 15:04
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88e771cf-a793-430a-8cdb-4b1595bfe45c
Identyfikator
5691760034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

'PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL · lot 0
2 265 310,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00120163 z dnia 2025-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 i na terenie MOSiR w Mławie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Mława

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88e771cf-a793-430a-8cdb-4b1595bfe45c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 i na terenie MOSiR w Mławie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88e771cf-a793-430a-8cdb-4b1595bfe45c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00120163

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022132/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 6 i na terenie MOSiR w Mławie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00023989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Przebudowa kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 i na terenie MOSiR w Mławie
Zadanie realizowane w ramach Programu ogłoszonego przez Ministra Sportu i Turystyki pn. Program modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” Edycja 2024.

1. Zamawiający nie dopuszcza częściowego składania ofert. Odwołanie do części zamówienia należy traktować jako odwołanie do poszczególnych elementów zamówienia.
2. Zadanie polega na przebudowie kompleksów sportowych „Moje boisko - ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 oraz na terenie MOSiR w Mławie.
Część I (element 1):
Kompleks sportowy „Moje boisko - ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Mławie
W ramach planowanej inwestycji przy SP Nr 6 przewidziano wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej boiska do piłki nożnej z uzupełnieniem i wyrównaniem podsypki z miału kamiennego, wymianę nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego z wymianą wyposażenia obu boisk oraz wymianą oświetlenia na lampy w technologii LED a także pozostałymi pracami zgodnie z dokumentacją techniczną.
Część II (element 2):
Kompleks sportowy „Moje boisko - ORLIK 2012” na terenie MOSiR w Mławie
Na terenie MOSiR przewidziano wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej boiska do piłki nożnej z uzupełnieniem i wyrównaniem podsypki z miału kamiennego oraz wymianą siatki piłkochwytów. Na boisku wielofunkcyjnym przewidziano rozmalowanie linii. Uwzględniono także modernizację zaplecza sanitarno-szatniowego, wymianę wyposażenia obu boisk dostawę i montaż klatki OCR oraz wymianę oświetlenia na lampy w technologii LED a także pozostałe prace pomocnicze zgodnie z dokumentacją techniczną.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej.
3. Dostępność dla osób niepełnosprawnych będzie zapewniona przez dostęp ciągami komunikacyjnymi dla niepełnosprawnych.
4. Wykonanie dodatkowych czynności towarzyszących:
a) doprowadzenie terenu objętego oddziaływaniem inwestycji w trakcie jej realizacji do stanu jak przed rozpoczęciem prac,
b) wywóz oraz utylizacja materiałów z rozbiórki,
c) koszt usług geodezyjnych z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
d) roboty przygotowawcze (np. zabezpieczenie placu budowy, ustawienie obiektów i urządzeń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, zabezpieczenia istniejących obiektów przed uszkodzeniami,
e) w zakresie Wykonawcy jest przygotowanie kompletnej dokumentacji odbiorowej celem potwierdzenia gotowości do użytkowania.
Ww. czynności Wykonawca wykonuje we własnym zakresie bez dodatkowego wynagrodzenia. Dla potrzeb realizacji zamówienia Wykonawca zabezpiecza we własnym zakresie dostawę energii oraz inne ewentualne media. W przypadku udostępnienia mediów przez Zarządcę obiektu udostępnienie nastąpi poprzez pod liczniki z rozliczeniem na postawie zużycia.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący zakres wskazany w ust. 1 określa dokumentacja projektowo-kosztorysowa zawierająca:
1) Projekt zagospodarowania terenu,
2) projekt architektoniczno-budowlany,
3) STWiORB,
4) przedmiary robót.
UWAGA: odwołanie się w przedmiarze do pozycji z KNR ma tylko charakter pomocniczy.
Wszelkie roboty towarzyszące, należy uwzględnić w kosztach ogólnych budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2265310,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2860995,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2265310,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE SP. Z O.O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 783-169-32-97

7.3.3) Ulica: Puławska 38

7.3.4) Miejscowość: Piaseczno

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2265310,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane