Opracowanie dokumentacji projektowej dróg i ulic na terenie gminy Rogoźno
Gmina Rogoźno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00022308
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-09 14:51
- Lokalizacja
- Rogoźno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6060066997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
6 przyznanych
ADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
35 670 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
24 600 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
33 210 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
35 670 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
33 210 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
33 210 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.