Sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz opałowego do Zakładu Doświadczalnego Bartążek w roku 2024
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Bartążek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00022841
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-10 07:52
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5290007029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oleje napędoweOleje opałowe
Wykonawcy
2 przyznane
"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
231 363 PLN"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
96 319,86 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.