,,Budowa tężni solankowej w miejscowości Bodzanów'' w formule zaprojektuj i wybuduj
Miasto i Gmina Bodzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448839
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 13:08
- Lokalizacja
- Bodzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-719064da-2fbc-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7743211034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448839 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa tężni solankowej w miejscowości Bodzanów'' w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-719064da-2fbc-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Budowa tężni solankowej w miejscowości Bodzanów'' w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719064da-2fbc-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032271/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa tężni solankowej w miejscowości Bodzanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.124.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa tężni solankowej z wykonaniem
oraz montażem konstrukcji zewnętrznej, tj. roboty branży:
1) budowlanej;
2) elektrycznej;
3) sanitarnej.
Zakres zamówienia obejmuje uruchomienie i wygaszenie tężni w 2024 roku.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia, w miejsce wyznaczonego przez Zamawiającego, zbiornika wykonanego z PEHD dwupłaszczowego. Instalacja będzie wyposażona w jedną studzienkę, pojemność zbiornika 7 m3, stężenie solanki dla tężni 5-8 %.
Przedmiot zamówienia obejmuje wcześniej wykonane prace, związane z całkowitym uruchomieniem tężni solankowej tj.:
- wykonanie płyty fundamentowej pod tężnię,
- montaż zbiornik na solankę,
- połączenie płyty fundamentowej ze zbiornikiem na solankę i kanalizacją sanitarną systemem orurowania wraz ze studzienkami i zasuwami,
- doprowadzenie wody,
- połączenie rurami Arot lub równoważne miejsca rozdzielni elektrycznej z płytą żelbetową i zbiornikiem na solankę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Program Funkcjonalno Użytkowy zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Zadanie będzie dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania realizowanego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji
do Zmian Klimatu – Mazowsze dla klimatu 2024
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377777,77 PLN
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |